Teslimat ve Kargo

• Yaptığım alışverişlerde ürünüm ne zaman kargoya verilir?

Saat 16.00 öncesinde verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Bu saat sonrasında verdiğiniz siparişleriniz ise ertesi gün kargoya verilir. Haftasonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilir.

• Akşam verdiğim siparişler ne zaman kargoya verilir?

Saat 16.00 sonrası verdiğiniz siparişleriniz ertesi gün kargoya verilir.

• Hangi kargo şirketi ile çalışmaktasınız?

Siparişleriniz "Sürat Kargo" ile ulaştırılacaktır.

• Kargo işlemleri için ücret ödeyecek miyim?

www.enjektördeposu.com.tr'den  200 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde kargo ücretsiz olup ,daha az tutarlı siparişlerinizde sabit kargo ücreti uygulanmaktadır.

• Haftasonu ve tatil günlerinde verdiğim siparişler ne zaman kargoya verilir?

Hafta sonu ve tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilir.

• Siparişlerimin sevkiyat durumunu nereden takip edebilirim?

 Siparişlerim sayfasından ürününüz hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsininiz

 

• Sipariş teslimat adresimi değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

Sipariş adresinizi "Hesabım" sayfasında bulunan "Adreslerim" bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında "Yeni Adres Tanımlamak İstiyorum" butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Bu adres o andan sonraki siparişinizde teslimat adresi olarak çıkacaktır. Sipariş verme işlemi sırasında ilgili sipariş için teslimat adresini değiştirebilirsiniz. 

• Siparişim ben yokken adresime gelmiş ne yapmalıyım?

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubeden almamanız durumunda siparişiniz eldivendeposu.com' a geri döner.

• Kargomda eksik ürün çıkarsa ne yapmalıyım?

Kargonuzu mutlaka kargo yetkilisinin yanında açmalı ve içindeki ürünlerin faturanız ile aynı olduğundan, paketinizin bozulmamış olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Eksik ürün  olduğunu farkettiğiniz taktirde kargo görevlesine bilgi verip ,eksik ürün işlemleri için lütfen 0 (232) 274 81 82 numaralı telefondan bizimle iletişime geçiniz. 

• Kargo şirketi bulunduğum adrese kargo dağıtımı yapıyor mu?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye'nin her bölgesine teslimat yapmaktadır. Ancak, bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir. 

• Kargo şirketi bulunduğum adrese seyrek teslimat yapıyor. Ne yapabilirim?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye'nin her bölgesine teslimat yapıyor. Ancak bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir. Daha detaylı bilgi için kargo şubenizi arayınız

• Kargomu şubeden teslim alabilir miyim?

Sipariş sahibinin güvenliğini sağlamak amacıyla kargo firmalarıyla yapılan anlaşma gereği kargo şubelerinden teslimat yapılmamaktadır. Ürünlerin teslimatı, belirlediğiniz teslimat adreslerine yapılır. Talep ettiğiniz durumlarda, paketinizi şubeden teslim almak isterseniz, paketinizin iletildiği kargo şubesiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir

• Sipariş verdiğim ürünler ileri bir tarihte teslim edilebilir mi?

Sipariş verilen ürünler, stok durumu ve gönderim türüne göre belirli sürelerde hazırlanıp taahhüt edilen en kısa sürede adresinize gönderilmeye çalışılır. Gönderim tarihinde herhangi bir değişiklik yapılması mümkün değildir

İzmir merkez ilçelere aynı gün teslimat oluyor mu ?
Not Translated
İzmir dış ilçeler için de aynı gün teslimat olabilir mi ?
Not Translated
İzmir’de kargoyu enjektördeposu adresinden alabilir miyiz ?
Not Translated

Teslimat ve Kargo Bilgileri